1351 in voorraad
Neodymium ringmagneet 20 x 9,8 x 5,1 mm – epoxy gecoat met verzinkgat (noordpool)
€ 3,02
Aantal | Prijs |
---|---|
1 - 10 | € 3,02 |
11 - 40 | € 2,96 |
41 - 80 | € 2,87 |
81 - 160 | € 2,81 |
161 - 200 | € 2,68 |
201 - 250 | € 2,56 |
251+ | € 2,44 |
[nl]
Wilt u meer dan 250 stuks? Neem dan gerust contact met ons op voor een offerte op maat.
Alle prijzen zijn exclusief BTW en verzendkosten. Kies de juiste staffelprijs op basis van het aantal magneten dat u wilt bestellen, en voeg ze vervolgens toe aan uw winkelmand. Heeft u vragen of heeft u advies nodig? Stuur een e-mail naar info@magnetenspecialist.nl.
Inbegrepen
met boor-/verzinkgat (noord pool)
Beschrijving
Deze neodymium ringmagneet heeft een buitenmaat van 20 mm, een binnendiameter van 9,8 mm en een dikte van 5,1 mm. De magneet beschikt over een verzinkt boorgat aan de bovenzijde, waarmee je hem eenvoudig met een schroef kunt bevestigen op verschillende oppervlakken. Bij dit model ligt de noordpool aan de verzonken zijde – belangrijk voor toepassingen waarbij polarisatie richtinggevoelig is.
De magneet is gemaakt van krachtig neodymium, wat garant staat voor een zeer sterke magnetische werking ondanks het compacte formaat. De robuuste epoxy-coating (Ni-Cu-Ni-EP) beschermt tegen corrosie, vocht en slijtage, waardoor de magneet ook geschikt is voor gebruik in vochtige of veeleisende omgevingen.
Deze ringmagneet is zeer geschikt voor vaste bevestiging in onder andere meubels, displays, technische installaties of als verborgen montage-oplossing in hout of metaal. Dankzij de verzonken bevestiging ligt de magneet na montage mooi vlak.
Specificaties:
-
Buitenmaat: Ø20 mm
-
Binnendiameter: Ø9,8 mm
-
Hoogte: 5,1 mm
-
Boorgat: Verzonken voor schroefmontage
-
Coating: Epoxy (Ni-Cu-Ni-EP), zwart
-
Magnetisering: Noordpool aan verzonken zijde
-
Materiaal: Neodymium
-
Toepassing: Montage, bevestiging, industriële toepassingen
Let op: Neodymium magneten zijn sterk maar breekbaar. Laat ze niet hard op elkaar botsen.
Op zoek naar een krachtige bevestigingsmagneet met richtinggevoelige polariteit? Deze ringmagneet met epoxy-coating en noordpool aan de verzonken zijde is ideaal!